Dovolená na Hukvaldech

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
141, Hukvaldy 73946

Ubytování Dovolená na Hukvaldech sídlí 800 m od centra obce Hukvaldy, v krásném prostředí Beskyd, na úpatí Palkovických Hůrek. Zrekonstruovaný dům nabízí pohodlné ubytování v 5 útulně zařízených pokojích. K dispozici je také plně vybavená kuchyň, koupelna a samostatné sociální zařízení. K domu náleží menší zahrada. Všechny atrakce a sportovní zařízení jsou v dosahu 800 m od místa ubytování. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Dovolená na Hukvaldech On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Celý dům k dispozici

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Dovolená na Hukvaldech Pokoje

Zrekonstruovaný rodinný dům nabízí pohodlné ubytování v 5 pokojích s 8 lůžky a jednou dětskou postýlkou. Pokoje jsou plně vybaveny a k dispozici jsou kromě ložního prádla také ručníky s osuškou. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. K dispozici je i pohodlný nábytek a plně vybavená kuchyně s moderními přístroji a gastronomickými pomůckami.

Dovolená na Hukvaldech Gastronomie

Dům má ve svém vybavení kompletně zařízenou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Bohatou a kvalitní stravu mohou ochutnat také v restauraci U námořníka, v hotelu Hukvaldy, restauraci Janáčkova vyhlídka či v ostatních hospůdkách. Zkuste tradiční Hukvaldský langoš ve stánku Langoška, nesmíte vynechat také možnost okusit hukvaldské pivo v restauraci ve Sklenově.

Dovolená na Hukvaldech Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Dovolená na Hukvaldech Dostupnost

Velmi dobrá dopravní  dostupnost:


 - na kole po cyklostezkách


 - autem


 - autobusem - pravidelná doprava


z okolí a okolních měst jako je Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, apod. 

Dovolená na Hukvaldech Okolí

Rodinný dům Hukvaldy 141 se nachází přímo pod Hukvaldským kopcem v části Hukvald Dolní Sklenov. Nádherné okolí Beskyd, kterému zde vévodí především hukvaldská obora s troskami hradu Hukvaldy, nabízí široké spektrum sportovních, turistických a oddechových aktivit, od pěší turistiky, turistiky s dětmi, přes cykloturistiku, lyžování, golf, tenis či houbaření. Z okolních měst můžete navštívit Ostravu, Frýdek Místek, Příbor apod.

Dovolená na Hukvaldech Speciální akce a slevy

Hukvaldy jsou ideálním místem pro rekreaci a oddech. Můžete provozovat sportovní aktivity, turistiku, houbaření, či jít za kulturními zážitky, především v době známého Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy 2014, který se koná na Hukvaldech každoročně v letních měsících.

Dovolená na Hukvaldech

141, Hukvaldy
Zobrazit celou mapu